Partneri

Podporili nás

Spoločnosť MAX SPORT vznikla v roku 2005 so zámerom vyvíjať a vyrábať doplnky výžívy na Slovensku. Max Sport sa špecializuje na vývoj , výrobu a predaj kvalitných doplnkov výživy určených pre širokú športujúcu verejnosť.

Exisport je najväčšia sieť predajní so šport fashion a športovými potrebami na Slovensku. Náš eshop overili zákaznáci prostredníctvom nezávislého portálu, porovnávača cien heureka.sk. Predávame športové oblečenie, obuv, fitness korčule, outdoorové vybavenie, bicykle, vodné športy, tenis, squash, lopty na futbal, volejbal, zimný tovar, lyže a snowboardy. Sme distribútorom značiek FILA, WILSON, BLIZZARD, BRUNOTTI a GRISPORT.

 

Sportovní eshop www.cechsport.cz má jednu z nejširších nabídek sportovního oblečení a vybavení.  Čechsport dodava kvalitní sportovni oblečení, sportovní obuv a sportovní vybavení od předních světových výrobců sportovního vybavení. Prodáváme sportovní oblečení, obuv, fitness brusle, outdoorové vybavení, kola, vodní sporty, tenis, squash, míče na fotbal, volejbal, zimní zboží, lyže a snowboardy.

Rajo a. s. je jedným z najväčších slovenských producentov mliečnych výrobkov. Spracúva mlieko tej najvyššej kvality a spotrebiteľom ponúka tradičné i inovatívne mliečne výrobky nesúce rovnomennú obchodnú značku Rajo. Active Protein je prvý komplexný rad mliečnych proteínových výrobkov spoločnosti Rajo. Dodá organizmu tú správnu energiu a zasýti na dlhý čas. Active Protein, vychutnaj si deň naplno

 

 

Rádio SiTy je interaktívne, veselé a mladé rádio, ktorého hudobný formát sa prikláňa k tanečnej hudbe a informáciám, udalostiam a aktivitám s ňou spojených.Rádio SiTy majú možnosť počúvať poslucháči už od roka 2004, kedy začalo vysielať na frekvencii 107 FM.

V októbri 2015 predstavila originálny koncept Moja 4ka, postavený na jednoduchej službe s cenou 4 centy za minútu volania, 1 SMS a 1 MB dát. Jej služby využíva už viac ako 350-tisíc zákazníkov.

AVIS predstavuje vedúcu spoločnosť vo svete v oblasti požičiavania automobilov. Slogan spoločnosti „We try harder.“ – „Vynakladáme viac úsilia.“ , ktorý má povesť jedného z najznámejších reklamných sloganov na svete sa stal vyjadrením firemnej filozofie zamestnancov spoločnosti. Základným kritériom činnosti AVIS-u je neustále skvalitňovanie služieb a potvrdená cena rezervácie.

 

Naša spoločnosť BigMedia je obchodným zastúpením spoločností Akzent BigBoard, RECAR, HANDY MEDIA a Media representative. Poskytujeme služby v oblasti reklamy, ktorá zasahuje cieľovú skupinu mimo jeho domova – out of home (OOH). Na prenájom ponúkame nosiče, ktoré sa nachádzajú v uliciach miest, na budovách i pri cestách. Vo svojom produktovom portfóliu máme taktiež širokú ponuku mobilných nosičov, ktoré sa nachádzajú v exteriéri alebo interiéri dopravných prostriedkov. Sme špecialistami v oblasti riešenia atypických reklamných kampaní na kľúč.

Minerálna voda Budiš sa vyznačuje unikátnym zložením minerálov, jedinečnou chuťou a blahodárnymi účinkami na ľudské zdravie. Nahrádza nedostatok minerálov v tele a vhodne dopĺňa ich dennú potrebu. Budiš je najpredávanejšia minerálna voda na Slovensku a jej vysokú kvalitu potvrdzuje aj udelenie prestížneho ocenenia „ZNAČKA KVALITY SK“.

Najúžasnejšie miesto na teplé letné dni a noci. Reštaurácia a bar ponúkajú chutné jedlá, denné menu, čapované pivo, Radler a Kofolu, miešané letné drinky s alkoholom aj bez neho. Príďte si užiť leto priamo pri vode a pohodlne sa rozložte na našej terase s rozlohou 300 m2.

Tak akosi veríme, že to s nami nie je úplne zlé. Že koletívne vedomie existuje. Že vieme, že nemáme kam inam ísť. Ecoheart je pre nás spôsob, ako robiť dobro

V štúdiu Fitinn sú vysoká kvalita a spokojnosť členov na prvom mieste. Z toho dôvodu u nás pracujú len najlepšie vyškolení a priateľskí zamestnanci. Naši zamestnanci na recepcii, vedúci štúdií a osobní tréneri sa neustále usilujú optimálne podporiť tvoj tréning a zodpovedať tvoje otázky.

Naším cieľom je totiž tvoja kondícia.

Sme slovenská kreatívna značka, ktorá má rada kvalitné, dizajnové a originálne sedenie, sedacie vaky a doplnky pre deti a rodinu. Vyrábame a dizajnujeme ich pre vás od roku 2006, na Slovensku sme sa stali priekopníkom v tejto oblasti.

Powerlogy je koncept funkčných potravín čistej chuti. Produkty sú určené všetkým aktívnym ľuďom, ktorí sa zaoberajú životom a zlepšovaním vlastného výkonu.

Prozis je  jedným z najinovatívnejších výrobných zariadení v Európe s veľmi pokročilým vybavením a know-how a mimoriadne dobre optimalizovaným skladom s okamžitou schopnosťou reagovať, z ktorých je každý deň odoslaných približne 8 000 objednávok.